Kresťanské a občianske organizácie pozývajú veriacich pred Úrad vlády SR na modlitbové ružencové zhromaždenie s názvom „Ako muža a ženu ich stvoril“ 

Bratislava, 30.3.2023: Aliancia za rodinu, Spoločenstvo Ladislava Hanusa, Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku,  Asociácia pre život a rodinu, Ženy ženám, 9 mesiacov za život, Slovenský dohovor za rodinu, Pastor Bonus a Asociácia otca mamu deťom, Prolife Action a Aliancia za život pozývajú veriacich na modlitbové ružencové zhromaždenie s názvom „Ako muža a ženu ich stvoril“. Zhromaždenie sa uskutoční v stredu po Veľkej noci 12.4.2023 o 17:00 hod na Námestí Slobody v Bratislave, pred Úradom vlády SR.

Juraj Šúst uviedol: „Spoločne sa budeme pred Úradom vlády SR modliť ruženec a prosiť  Boha za zrušenie Usmernenia a Štandardov o “zmene pohlavia”, ktoré sa stavajú proti Bohu aj proti človeku.“

Tomáš Kováčik dodal: „Dlhodobo sme upozorňovali, že Lengvarského usmernenie a Štandardy o zmene pohlavia spustili ideologickú revolúciu a to sa musí zastaviť. Ľuďom s ťažkosťami treba pomáhať, nie im pridávať ďalšie.“

Anton Chromík doplnil: „Viac ako 22.000 občanov vyzvalo premiéra tejto vlády na zrušenie usmernenia a štandardov. Urobili sme všetko, čo bolo v našich ľudských silách, a teraz chceme dať Bohu v modlitbe aj naše srdcia.”

Patrik Daniška upozornil: „Viac ako 400 lekárov a iných medicínskych pracovníkov vyzvalo ministerstvo zdravotníctva rešpektovať biologickú pravdu o človeku. Napriek tomu, to nestačilo na prijatie múdreho rozhodnutia na Ministerstve zdravotníctva SR.” 

Obraciame sa spolu o pomoc Božiu, pretože bez Božieho požehnania sú márne naše namáhania. Pozývame všetkých kresťanov, aby sa prišli s nami modliť na ružencové zhromaždenie s názvom „Ako muža a ženu ich stvoril“, a to 12.4.2023 o 17:00 hod na Námestie Slobody v Bratislave.

Tu si môžete stiahnuť plagát a šíriť:

Anton Chromík

Jeden z hovorcov Aliancie za rodinu, advokát pracujúci v Bratislave. Zaoberá sa poskytovaním právnych služieb v oblasti zastupovania práv zamestnancov, zastupovaním v oblasti občianskeho a obchodného práva. Som ženatý a mám päť deti. Rád robí veci pre rodinu.

Odporúčané články