Nás nezastavia! Vyzbierajme spolu Bratislavu!

Milí priatelia,

teraz Vás potrebujeme v akcii. Počas volieb 29.2.2020 sme sa rozhodli pomôcť Bratislave zbaviť sa hazardu. Je to naše hlavné mesto, je to symbol. Isto viete, že v Bratislave sme už raz úspešne pomohli vyzbierať podpisy. Prokuratúra, súdy nás ponížili a  rozhodli tak, že vyhoveli hazardnej lobby. Tušíme, ako to bolo. Ak si myslia, že nás zastavia, veľmi sa mýlia! Vyzbierame to znova! Organizujeme dobrovoľníkov z celého Slovenska. Potrebujeme Vás 800 v Bratislave!  Prídem osobne spolu so svojou rodinou zbierať podpisy a budem rád, ak sa tam stretneme.

Pomôžme im spolu! Prihláste sa za dobrovoľníka na tomto linku!

http://bratislava.zastavmehazard.sk/

Necítite aj vy pretlak slov a kritiky na všetko? Chýbajú nám skutky. Ani pohár vody podaný z lásky nebude zabudnutý. Ostaneme sami, alebo prídete pomôcť aj vy?

Čo môžete ešte urobiť?

  • Oslovte svoje spoločenstvá, zoberte to ako deň Vašej služby!
  • Ak ste sa nahlásili za dobrovoľníka skúste osloviť aj priateľov, či preposlať mail.

Spoločenstvo žije, keď sa dáva. Utrpenie rodín a strata životov závislých na hazarde nás nenecháva ľahostajných. Dáme to len spoločne. Máme veľkú šancu, že to vyzbierame, pretože po novele zákona potrebujeme v Bratislave iba 15 % podpisov a zároveň noví poslanci mesta sú naprieč politickým spektrom viac naklonení vyhovieť petícii ako to bolo predtým.

S úctou

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD., predseda

Aliancia za rodinu

PS: Naposledy sa nám podarilo zakázať hazard v herniach a kasínach v Novom Meste nad Váhom a Nitre.  Vďaka.

Aliancia za rodinu | Gorkého 15, 811 01 Bratislava, bankové spojenie FIO Banka a.s., IBAN: SK6583300000002701685603

Anton Chromík

Jeden z hovorcov Aliancie za rodinu, advokát pracujúci v Bratislave. Zaoberá sa poskytovaním právnych služieb v oblasti zastupovania práv zamestnancov, zastupovaním v oblasti občianskeho a obchodného práva. Som ženatý a mám päť deti. Rád robí veci pre rodinu.

Odporúčané články