Ideme na státisícovú demonštráciu do Paríža povzbudiť Francúzov v boji za rodinu, manželstvo a deti

BRATISLAVA 3. októbra 2014 Zástupca Aliancie za rodinu, Tomáš Kováčik, sa v nedeľu 5.10.2014 zúčastní demonštrácie v Paríži. Organizátori mu umožnia vystúpiť na pódiu a pozdraviť očakávaný státisícový dav, ktorý sa zhromaždí pod heslom „Človek nie je tovar“. Hnutie La manif pour tous organizuje ďalšie z obrovských zhromaždení s cieľom brániť devastácii základných hodnôt, gender ideológii a tentokrát najmä chrániť deti pred ich kupovaním cez náhradné materstvo.

„Cieľom môjho vystúpenia vo Francúzsku pred niekoľko sto tisícmi ľuďmi je podporiť ich v boji za ochranu rodiny, manželstva a detí. Detí, ktoré sa teraz vo Francúzsku kvôli nanútenej politickej  zmene manželstva a presadzovaniu náhradného materstva stávajú tovarom. Dvaja muži si budú môcť od chudobnej ženy kúpiť dieťa. Takéto „kupovanie ľudí“ je barbarským správaním zo stredoveku, absolútne nehodným modernej Európy,“ povedal Tomáš Kováčik, člen tímu Aliancie za rodinu.

„Degradovanie chudobných žien na maternice napríklad v Indii boháčmi z celého sveta je jednou z najbolestnejších skutočností súčasného znevažovania chudobných žien. Z náhradného materstva sa tam v 21. storočí stal obrovský biznis dehonestujúci ženu, nehovoriac o dieťati, ktoré je predmetom obchodu. Kam sme sa to dostali? Kupovanie detí pod zámienkou pomoci neplodným párom, ktoré by mohli dať domov opusteným deťom, a dnes už aj rovnako-pohlavnými pármi je nemorálne, berie dieťaťu mamu, ktorá sa mu deväť mesiacov prihovárala a nedáva mu napríklad ani možnosť dojčiť sa prirodzeným maminým mliekom,“ dodáva Kováčik.

„Francúzov usporadúvajúcich obrovské protesty proti natláčanej ideologickej politike chcem tiež informovať o situácii na Slovensku, chcem referovať o postupe homolobby a gender ideológov u nás a nadviazať užšiu spoluprácu s hnutím La manif pour tous. Chcem tiež francúzsky ľud povzbudiť slovami väzneného a mučeného Silvestra Krčméryho, ktoré vyslovil v boji proti komunistickej totalite. Dajú sa aplikovať aj dnes na gender ideológiu: „Vy máte v rukách moc, ale my máme pravdu.“ Pravdu, že dieťa nie je tovar,“ uzatvára Kováčik.

Odporúčané články