Zapoj sa do súťaže o logo medzinárodnej konferencie a vyhraj

Milí priatelia,

keď sa nás pýtali, prečo robíme referendum v čase, keď nie sú priamo ohrozené hodnoty rodiny a nie sú predložené registrované partnerstvá, odpovedali sme krátko: Pretože ešte môžeme! Rozhodnutie  najvyššieho súdu USA, ktorým zaviedol homosexuálne „manželstvá“ a zrušil výsledky referend o manželstve muža a ženy v desiatkách amerických štátoch, ako aj následné rozhodnutie Európskeho súdu pre ľudské práva vo veci Oliari, ktorým sa snaží prinútiť Taliansko k zavedeniu registrovaných partnerstiev ukazujú, že naše referendum bolo o päť minút dvanásť.

Ako čeliť týmto hrozbám? Určite im nevieme čeliť sami, a preto Aliancia za rodinu spolu organizáciou V mene rodiny z Chorvátska ako aj  ďalšími organizáciami z Maďarska, Rakúska, Slovinska, Talianska spoluorganizuje dňa 22. – 23. októbra 2015 v Záhrebe Medzinárodnú konferenciu s názvom „Rodina – základ demografického a ekonomického oživenia“.

Boli by sme radi, ak by v súťaži o logo tejto medzinárodnej konferencie vyhral niekto zo Slovenska. Preto prosíme všetkých ilustrátorov, grafikov, umelcov – zapojte sa do súťaže o logo! :o)

Súťaž o ceny prebieha do 20. augusta 2015!

Odporúčané články