Aliancia za rodinu: Ani ľavica ani pravica nepostavili dobrého kandidáta na župana v Bratislave

Bratislava: 3.10.2017: Aliancia za rodinu neodporúča voliť za župana Juraja Drobu a Milana Ftáčnika.

„Pripravujeme informačnú kampaň k voľbám za župana, lebo ľudia si zaslúžia informácie o postojoch svojich budúcich zástupcov. Pod župou sú školy a preto nemienime podceňovať vplyv župana na naše deti. Všetci ľudia bez ohľadu na svoju sexuálnu orientáciu sú si rovní. Všetci si zaslúžia rovnajú úctu. Veríme, že manželstvo je výnimočné, lebo sa v ňom rodia deti a najlepšie sa vychovávajú. Každý na svete má svoje poslanie a majú ho aj tí, ktorí nemôžu mať deti a nemôžu vstúpiť do manželstva. Požiadavkami  Dúhového pochodu však nie je ani rovnosť a ani rešpekt. V skutočnosti sú to požiadavky dospelých na  nerovnosť pre deti a na nerešpektovanie práv detí na otca a mamu. Žiadna PR kampaň nedokáže zakryť túto bolestnú pravdu. Organizácie, ktoré organizujú Dúhový Pride na Slovensku, ale aj po svete neskrývajú svoje ciele ohľadom adopcií detí, ich „výroby“ na objednávku a podobne. Iba naivný človek nevidí dôsledky tejto svojvôle dospelých, ktorú nesprávne nazývajú slobodou!“ uviedol Anton Chromík.

Stanislav Gunčaga doplnil: Bohužiaľ v Bratislave nám pravica ponúkla za župana Juraja Drobu a ľavica Milana Ftáčnika. Obaja patria medzi výrazných promotérov tejto radikálnej agendy v politických pozíciách, ktoré získali.

Juraj Droba pravidelne dlhodobo podporuje Dúhový Pride videami aj propagáciou svojich názorov verejne v parlamente. Zúčastňuje sa na Gay pride.  Milan Ftáčnik dokonca vo svoje pozícii primátora mesta Bratislavy vystupoval na Dúhovom Pride a  vyjadril podľa nás v rozpore s vôľou väčšiny občanov Bratislavy podporu Bratislavy Dúhovému Pridu.

Milan Ftáčnik  sa vo svojom poslednom prejave na Dúhovom Pride  naznačil svoj negatívny postoj k novele Ústavy Slovenskej republiky, ktorá zakotvila manželstvo muža a ženy. Ako keby novela Ústavy išla proti občanom s iným sexuálnym cítením. My veríme, že mnohí ľudia s iným sexuálnym cítením si vážia manželstvo muža a ženy ako výnimočné.

Peter Beňa povedal: Úrad župana si má zachovať svoju vážnosť a nezávislosť, má rešpektovať naše zákony a Ústavu Slovenskej republiky. Pod župu patria školy. Je pre nás veľmi dôležité, aby župan v Bratislave nebol promotérom ideologickej agendy, ale aby bol nezávislým človekom, ktorý bude rešpektovať vôľu väčšiny rodičov a nebude im propagovať svoj radikálny pohľad či pohľad radikálnej skupiny osôb, ktoré podceňujú manželstvo muža a ženy a odmietajú deťom priznať právo na otca a mamu.

Aliancia za rodinu nikdy nebude  vystupovať voči ľuďom s inou sexuálnou orientáciou. Vážime si ich. Musíme však vystúpiť proti podpore požiadaviek, ktoré ubližujú deťom. Aliancia za rodinu preto neodporúča voliť za župana ani Milana Ftáčnika ani Juraja Drobu.

Anton Chromík

Jeden z hovorcov Aliancie za rodinu, advokát pracujúci v Bratislave. Zaoberá sa poskytovaním právnych služieb v oblasti zastupovania práv zamestnancov, zastupovaním v oblasti občianskeho a obchodného práva. Som ženatý a mám päť deti. Rád robí veci pre rodinu.

Odporúčané články