Zobrazujú sa: 1 - 1 z 1 VÝSLEDKOV

Rýchlokurz prežitia v manželstve


Zapíšte si do diára deň 24.6.2017. Ako vychovať deti a nezblázniť sa? Čo potrebuje chalan, aby sa stal mužom a otcom? Máte radi gospelovú hudbu? Kapucíni, Janais, G.O.D.S., SÁBA, TIMON… Tak spojte  príjemné s užitočným! Ideme do Tatier na Father´s Fest ZA JAZEROM 2017.

Minulý rok sme oslávili Deň otcov na gospel festivale v Tatrách na Šuňave. Nebudem Vám opisovať, ako bolo fajn. Napriek tomu, že som moderoval celé dva dni festival so skvelým Paľkom Drapákom z Metalindy mi moja milovaná povedala, že si tam s piatimi synmi oddýchla. Nesmierna pohoda. Večer sme s chlapcami ležali na lúke a pozerali najkrajšiu hviezdnu oblohu a počúvali hudbu. Skauti robili deťom skvelý program. Tatry skoro ako tapeta za pódiom. Úžasné. Proste neoľutujete.

Takže pozývame chalanov a dievčatá a rodiny urobte si na seba čas. Okrem skvelej hudby je pripravený  rýchlokurz prežitia v manželstve. Budeme mať koučov – známych autorov kníh, ale aj praktikov v manželstve, ktorí už vedia ako na to. Každý chalan, ktorý chce svoj vek predbehnúť rozumom sa určite prihlási. A dievčatá a ženy samozrejme tiež. Prednášky sú aj pre otcov a mamy.

Prihláška: Rýchlokurz prežitia v manželstve

Podľa množstva prihlášok prispôsobíme počet kurzov a presný čas a počet porcií guláša. 🙂

Kde sa môžeme ubytovať?

  • Kempovanie a parkovanie je zabezpečené FOR FREE
  • Kto nemá stan môže prespať vo Veľkom vojenskom stane FOR FREE
  • Ubytovanie v súkromí od 6 – 7 eur noc  pozri si www.sunava.eu/sluzby

Vieme, že väčšie rodiny s deťmi už majú mnohokrát problém zaplatiť svojim deťom takéto festivaly. Koľko zaplatíte za kurz? Bude to darček od nás pre Vás. Ale, ak chcete dať darček aj vy môžete prispieť na festival dobrovoľným vstupným, lebo aj na  festival je vstupné zdarma.

Čím môžete pomôcť?

Prosím vytlačte pripojený plagát a rozšírte ho vo svojom spoločenstve možno zachránite niekomu manželstvo alebo sa ďalší chalan stane mužom.

rychlokurz_prezitia_v_manzelstve_poster_m3