Pomôžte nám! Hľadáme nehnuteľnosti alebo  ploty, kde môže byť banner Volím si žiť!  Ak taký máte, prosíme vyplňte formulár a my Vám zdarma pošleme  banner „Volím si žiť“ 

V prvom rade máme záujem o takéto plochy: Na hlavných ťahoch ciest, v centrách miest a obcí, v blízkosti kostolov, v blízkosti zdravotníckych zariadení, v blízkosti škôl a centier volného casu alebo iných exponovanych miestach.

Banner Vám radi pošleme bezplatne, ale samozrejme budeme vďační aj za každé spolupodieľanie sa na nákladoch na tlač a rozvoz bannerov. Vďaka tomu sa  náš rozpočet minie neskor a budeme schopní rozposlať väčšie množstvo bannerov a zasiahnuť viac ľudí.

Vďaka Vám môže krásny obraz  meniť zmýšľanie ľudí, ktorí okolo neho budú chodiť nielen jeden mesiac, ale roky.  Ďakujeme!

  Kontaktné údaje

  Adresa doručenia

  Prosíme odfoťte Vami inštalovaný banner a pošlite nám jeho fotografiu na zverejnenie na email: volimsizit@alianciazarodinu.sk.

  Výber baneru č.1

  Náklady Aliancie za rodinu na tento baner sú 28,00 €
  Náklady Aliancie za rodinu na tento baner sú 50,50 €

  Adresa umiestnenia baneru č.1

  Výber baneru č.2

  Náklady Aliancie za rodinu na tento baner sú 28,00 €
  Náklady Aliancie za rodinu na tento baner sú 50,50 €

  Adresa umiestnenia baneru č.2

  Odkaz pre nás

  - Oboznámil/a som sa so znením Pravidiel ochrany súkromia a cookies a rozumiem, akým spôsobom bude chránené moje súkromie, ako aj akým spôsobom si môžem uplatňovať svoje práva súvisiace so spracúvaním mojich osobných údajov.